Policjanci złożyli niezapowiedzianą wizytę w mieszkaniu 19-latka. Może mu grozić do 10 lat więzienia

68 156195
Narkotyki w mieszkaniu 19-latka z Tatar | fot. KMP Lublin

Policjanci zatrzymali 19-letniego mieszkańca Lublina, u którego w mieszkaniu znaleźli znaczną ilość substancji psychotropowych i narkotyków. Może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

Dzielnicowi z VI komisariatu wykonując czynności służbowe uzyskali informację, że 19-letni mieszkaniec Lublina może być w posiadaniu znacznych ilości narkotyków, a dodatkowo zajmuje się ich rozprowadzaniem.

Mundurowi postanowili złożyć niezapowiedzianą wizytę w mieszkaniu 19-latka w dzielnicy Tatary. Mężczyzna okazał się być kompletnie zaskoczony wizytą policjantów. Podczas przeszukania mieszkania 19-latka policjanci zabezpieczyli 300 gramów substancji psychotropowych oraz niewielkie ilości amfetaminy i marihuany.

68 156194
Substancje psychotropowe w mieszkaniu 19-latka | fot. KMP Lublin

Zabezpieczone substancje w przeszłości stanowiły tzw. dopalacz, który z uwagi na swoje bardzo niebezpieczne dla życia i zdrowia działanie, obecnie klasyfikowany jest jako narkotyk” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

19-letni mężczyzna dziś zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty. Policjanci wnioskować będą o tymczasowy areszt. Grozić mu może kara do 10 lat więzienia.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.