Policjanci zdążyli uratować mężczyznę, który chciał odebrać sobie życie. Miał już sznur na szyi

szubienica powieszenie 24120543
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci z Łęcznej podejmując sprawne i natychmiastowe działania uratowali 35-latka, który chciał odebrać sobie życie. Wcześniej pokłócił się z rodziną i oznajmił, że zamierza popełnić samobójstwo.

Wczoraj na terenie gminy Cyców łęczyńscy dzielnicowi zostali skierowani na interwencję. Ze zgłoszenia wynikało, że 35-letni mężczyzna po kłótni rodzinnej wyjechał na skuterze do lasu z zamiarem popełnienia samobójstwa.

Z przekazanych informacji wynikało, że znajduje się pod wpływem alkoholu. Interweniujący policjanci poinformowali o tym fakcie dyżurnego łęczyńskiej komendy, ten zaś skierował na miejsce wszystkie dostępne patrole.

Dzięki szybkim działaniom, a także dobrej orientacji w terenie, dzielnicowi zauważyli pojedynczy ślad pochodzący od skutera. Idąc za śladem, trafili do desperata. Miał już zawiązany sznurek na szyi.

Tylko dzięki szybkiemu działaniu funkcjonariuszy nie doszło do tragedii. Bezpośrednio po zajściu 35-latkowi została udzielona pomoc medyczna, następnie został przewieziony do łęczyńskiej komendy w celu wytrzeźwienia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.