Policjanci wpadli na nielegalne wyścigi. Posypały się mandaty. Zatrzymano dowody rejestracyjne

Nieoznakowany radiowóz BMW
Nieoznakowany radiowóz BMW | fot. KWP Lublin

Lubelscy policjanci skontrolowali ponad 40 samochodów, które były przygotowane do nocnych wyścigów w Lublinie. Posypały się mandaty i zatrzymano dowody rejestracyjne. Jeden z kierowców był pod wpływem alkoholu.

Mandaty dla uczestników nielegalnych wyścigów w Lublinie

Do sobotnich działań skierowano funkcjonariuszy w Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Lublinie, w tym ze specjalnej grupy SPEED. Jak się okazało, ponad 40 samochodów zebrało się przed jednym z supermarketów. Następnie pojazdy wyjechały na ulice Lublina, z zamiarem organizacji nielegalnych wyścigów.

Funkcjonariusze w trakcie przeprowadzonych interwencji wystawili 36 mandatów karnych, zatrzymali 1 prawo jazdy oraz 2 dowody rejestracyjne. Mandaty nałożone zostały głównie za nadmierną prędkość. Podczas kontroli policjanci ujawnili także kierowcę, który prowadził samochód pod wpływem alkoholu.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.