Policjanci weszli na posesję, ujawnili donice z sadzonkami oraz słoiki z marihuaną

Sadzonki marihuany na posesji 19-latka z gminy Zwierzyniec | fot. KPP Tomaszów Lubelski

Za uprawę i posiadanie marihuany odpowie 19-letni mężczyzna. Policjanci ujawnili w jego miejscu zamieszkania donice z sadzonkami oraz słoiki z marihuaną. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Policjanci weszli na jedną z posesji w gminie Zwierzyniec. Z posiadanych informacji wynikało, że zamieszkujący tam 19-latek może być w posiadaniu znacznych ilości narkotyków.

Młody mężczyzna w różnych miejscach miał ukryte donice z sadzonkami marihuany. Łącznie zabezpieczono 43 krzaki. Ponadto w jego pokoju ujawniono dwa słoiki, w których znajdowała się marihuana oraz na strychu ułożone kwiaty konopi na tzw. suszarce. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 500 gramów suszu.

Dzisiaj 19-latkowi zostanie przedstawiony zarzut, sąd zdecyduje o dalszym jego losie. Policjanci będą wnioskowali o areszt dla młodego mężczyzny.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.