Policjanci poszukują zaginionej Patrycji Wrońskiej

Policjanci poszukują zaginionej 14-letniej Patrycji Wrońskiej, zam. Siostrzytów, gm. Trawniki. Małoletnia przebywała u swojej babci w Łęcznej. Wczoraj w godzinach popołudniowych wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Patrycja Wrońska ma 14 lat, ok. 165 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy długie koloru czarnego, twarz owalna, oczy zielone. Na prawym lub lewym policzku posiada bliznę po przebytej ospie.
W chwili zaginięcia ubrana była w spodenki dżinsowe, w czarną bluzkę z wizerunkiem sowy w kolorze złotym, buty sportowe oraz bluzę z kapturem w kolorze niebieskim.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące jej zaginięcia proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łęcznej, tel. 81 7527210 lub 997, 112.

68-67931materiały Policji

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.