Policjanci poszukują zaginionego Sylwestra Samiec

Policjanci z Łęcznej poszukują zaginionego 20 – letniego Sylwestra Samiec, który w piątek w godzinach wieczornych wyszedł z wynajmowanego domku nad jeziorem Piaseczno. Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące jego zaginięcia proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łęcznej pod nr tel. 81 752-72-10 lub 997, 112.

Zaginiony to:
Sylwester Samiec lat 20
zam. Buchałowice gm. Kurów

Rysopis zaginionego: wzrost, ok. 168 cm., waga ok. 80 kg, krępa sylwetka ciała, włosy krótkie, proste, koloru ciemny blond, oczy szare, twarz owalna.
Znaki szczególe: blizny na twarzy po przebytym trądziku.

W dniu zaginięcia ubrany był w granatową koszulkę z krótkim rękawem , białe krótkie spodenki z trójkątami w kolorze czarnym, oraz białe buty sportowe.

68-68238

Osoby, które mogą posiadać informacje dot. miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łęcznej tel. 81 752-72-10 lub 997.

materiały policji

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.