Policjanci pomogli rodzącej kobiecie dotrzeć do szpitala. Na świat przyszły bliźniaki

bliźniaki dzieci dziecko
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci pomogli pomogli mężczyźnie, który wiózł swoją ciężarną żonę na porodówkę. Funkcjonariusze pilotowali pojazd do samego szpitala. Na świat przyszły bliźniaki.

Do zdarzenia doszło w piątek po godz. 11. Do dyżurnego Komisariatu Policji w Niemcach zadzwonił mężczyzna, który poprosił o pomoc w pilotowaniu do szpitala rodzącej kobiety.

Zgłaszający poinformował, że jedzie samochodem marki Aaudi od strony Lubartowa do Lublina i w związku z dużym natężeniem ruchu obawia się o życie swojej żony.

Dyżurny bardzo szybko skierował na miejsce policjantów. Kryminalni oznakowanym radiowozem zauważyli opisany pojazd i rozpoczęli pilotaż z Niemiec do Lublina. Używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych pilotowali audi do szpitala przy ul. Staszica w Lublinie.

W międzyczasie asp. szt. Grzegorz Szczepaniak poinformował telefonicznie szpitalną izbę przyjęć o pilotażu rodzącej kobiety. Po szybkim i bezpiecznym pilotażu rodzącą przekazano personelowi medycznemu, który już na nią czekał.

Dzięki szybkiej reakcji i prawidłowej ocenie sytuacji przez funkcjonariuszy, bliźniaki przyszły na świat w szpitalu, a nie w samochodzie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.