Policjanci podjechali do kierowcy, któremu zepsuł się samochód przy drodze. Mężczyźnie grozi do 10 lat

22-latek zatrzymany przez Kraśnickich policjantów
22-latek aresztowany za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Policja zatrzymała 22-letniego kierowcę z powiatu janowskiego, który naprawiał samochód na drodze. W trakcie interwencji kierowca zachowywał się nerwowo, co wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy. Kontrola drogowa ujawniła co skrywał mężczyzna. W bieliźnie i torbie na zakupy miał znaczne ilości marihuany.

Mundurowi podjechali zobaczyć co się stało

Kilka dni temu policjanci patrolowali Gminę Kraśnik. W pewnym momencie zauważyli mężczyznę, który próbuje naprawić swój samochód na drodze. Podjechali zobaczyć, co się stało. Czujność mundurowych wzbudziło nerwowe zachowanie mężczyzny.

Woreczki z marihuaną znalezione w samochodzie
Marihuana znaleziona przy mężczyźnie

Znaczne ilości narkotyków w bieliźnie i torbie na zakupy

Podczas kontroli okazało się, że miał marihuanę schowaną w bieliźnie, a dodatkową ilość narkotyku przechowywał w torbie na zakupy. Został zatrzymany i postawiono mu zarzut posiadania dużej ilości narkotyku, prawie 600 porcji dilerskich, co grozi mu karą do 10 lat pozbawienia wolności.

200 złotych pieniądze banknoty
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Ponad 600 porcji gotowych do sprzedaży

Podczas sprawdzania wagi, funkcjonariusze ustalili, że ilość znalezionego środka byłaby wystarczająca do przygotowania nawet do 600 porcji narkotyku do sprzedaży. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Prokurator zastosował wobec 22-latka z powiatu janowskiego dozór policyjny i poręczenie majątkowe w kwocie 25 tysięcy złotych. O losie mężczyzny zdecyduje sąd.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.