Policjanci podczas kontroli drogowej wyczuli z wnętrza audi zapach marihuany

marihuana samochód kierowanie
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

We wtorek świdniccy policjanci zatrzymali do kontroli pojazd marki Audi, którym podróżowały trzy młode osoby. W pojeździe unosił się wyraźny zapach marihuany.

Policjanci ze świdnickiego patrolu podczas kontroli pojazdu marki Audi wyczuli charakterystyczną woń przypominającą marihuanę. W związku z tym dokonali kontroli osobistej znajdujących się w pojeździe osób. Okazało się, że 18-latka i 19-latek posiadają przy sobie susz roślinny w postaci marihuany.

Mundurowi dokonali również przeszukań miejsc zamieszkania tych osób, gdzie ujawnili dodatkowo 35g suszu. Zatrzymane osoby usłyszały zarzuty posiadania środków odurzających za co grozi kobiecie do 3 lat pozbawienia wolności, a mężczyźnie do 10 lat.

Ponadto okazało się, że kierujący pojazdem 24-latek z Lublina nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, za co został ukarany mandatem w kwocie 500 zł.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.