Policjanci po służbie zatrzymali nietrzeźwą kierującą

Badanie stanu trzeźwości
Badanie Stanu trzeźwości

Małżeństwo policjantów z Zamościa zatrzymało nietrzeźwą kierującą pojazdem Subaru, która miała 1,8 promila alkoholu w organizmie.

Zatrzymanie nietrzeźwej kierującej

W poniedziałek (3 czerwca) około godziny 21:40 małżeństwo policjantów z Zamościa, będących po służbie, zatrzymało 46-letnią kobietę prowadzącą Subaru w miejscowości Kolonia Siedliszczki. Kobieta, trzymając puszkę piwa w ręku, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu. Policjanci zabrali jej kluczyki i powiadomili dyspozytora numeru alarmowego 112.

Badanie alkomatem wykazało, że kobieta miała 1,8 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy, a pojazd przekazali znajomemu kobiety. Teraz 46-latka odpowie przed sądem za jazdę w stanie nietrzeźwości, co grozi do 3 lat pozbawienia wolności, zakazem prowadzenia pojazdów oraz karą pieniężną do 60 tysięcy złotych.

Czy uważasz, że kary za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu są wystarczająco surowe? Podziel się swoją opinią w komentarzach!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.