Policjanci odzyskali skradzione na terenie Danii pojazdy

68 68380 e1408706397292

Policjanci zabezpieczyli dwie przyczepy kempingowe i nissana navarę o wartości około 200 tysięcy złotych. Jak wynika z ustaleń policjantów obie przyczepy zostały skradzione pod koniec lipca br. na terenie Danii. Policjanci zatrzymali 41-letniego mieszkańca Lublina. Mężczyzna usłyszał zarzuty paserstwa. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

         Policjanci stwierdzili ingerencję w obrębie pola VIN Nissana. Właściciele posesji nie posiadali żadnych dokumentów samochodu. Wszystkie pojazdy zostały zabezpieczone. Wartość wszystkich pojazdów wyceniono wstępnie na kwotę około 200 tysięcy złotych.

        Policjanci zatrzymali obecnego na posesji 41-letniego mieszkańca Lublina. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Lublinie. Usłyszał zarzuty paserstwa. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

68-68381

68-68380materiały policji

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.