Policja weszła do mieszkania 21-latki. Posiadała marihuanę, mefedron i młynek do rozdrabniania narkotyków

Narkotyki ujawnione w mieszkaniu 21-latki
Narkotyki ujawnione w mieszkaniu 21-latki | fot. KMP Chełm

Policjanci z Chełma realizując własne ustalenia weszli do mieszkania 21-latki. W miejscu jej zamieszkania znaleźli i zabezpieczyli susz marihuany, mefedron i młynek do rozdrabniania narkotyków.

Narkotyki w mieszkaniu 21-latki

W środę (18.05) policjanci kryminalni realizując własne ustalenia przeszukali miejsce zamieszkania 21-letniej chełmianki. Znaleźli tam i zabezpieczyli susz roślinny marihuany, z którego można by uzyskać ponad 200 porcji tego narkotyku, młynek służący do jej rozdrabniania oraz mefedron.

„Kobieta była już notowana za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu, mieniu oraz narkotykowe. W tej sprawie policjanci wystąpili do prokuratury z wnioskiem o tymczasowy areszt dla zatrzymanej” – mówi kom. Ewa Czyż, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Sąd Rejonowy w Chełmie przychylił się do wniosku i zastosował wobec niej środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Posiadanie znacznych ilości środków odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.