Policja szuka Igora Siudygi. Oddalił się z ośrodka opiekuńczo-wychowawczego

Zaginął 14-letni Igor Siudyga
Zaginął 14-letni Igor Siudyga | facebook.com

Poszukiwany nieletni Igor Siudyga, który samowolnie oddalił się z ośrodka opiekuńczo-wychowawczego na terenie Lublina. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu 14-latka są proszone o kontakt z policją.

Uciekł z ośrodka opiekuńczo-wychowawczego

Igor w czwartek (14.10) około godziny 14:20 samowolnie opuścił placówkę opiekuńczo-wychowawczą znajdującą się na terenie Lublina. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z bliskimi, jak również personelem placówki. Nie jest też znane miejsce pobytu nieletniego.

Jeżeli ktoś posiada informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z 6. komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Gospodarczej 1, telefon 47 811 46 61 lub 112.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.