Policja szuka Alana. 12-latek oddalił się z ośrodka opiekuńczo-wychowawczego

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Banaszek

Poszukiwany nieletni Alan Wierzchowski, który oddalił się z ośrodka opiekuńczo-wychowawczego na terenie Lublina. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu 12-latka są proszone o kontakt z policją.

Uciekł z ośrodka opiekuńczo-wychowawczego w Lublinie

12-letni Alan Wierzchowski we wtorek (11.01) samowolnie opuścił placówkę opiekuńczo-wychowawczą znajdującą się na terenie Lublina. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z bliskimi, jak również z personelem placówki.

Nie jest znane miejsce pobytu nieletniego. Nastolatek po raz ostatni był widziany we wtorek w okolicach godziny 19 na Placu Litewskim.

Alan ma około 150 cm wzrostu, średniej budowy ciała, włosy jasne, krótkie. W chwili zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę firmy, czarno-białe buty, jasne spodnie dresowe.

Jeżeli ktoś posiada informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z VI Komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Gospodarczej 1, telefon 47 811-46-61 lub 112.

Aktualizacja, 13.01.2022, godz. 9:30

Zakończyły się poszukiwania za zaginionym Alanem Wierzchowskim. Nieletni został odnaleziony cały i zdrowy.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.