Polichna: Wyprzedzał kolumnę samochodów. Uderzył w lawetę

68 93704 e1474792693989

Trzy osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło w Polichnie na DK19. Kierujący skodą próbował wyprzedzić kolumnę aut, oczekujących na skręt w lewo i zderzył się z lawetą.

Do zdarzenia doszło w sobotę na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Polichna na trasie Kraśnik – Janów Lubelski. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący skodą usiłował ominąć pojazdy, które zatrzymały się za samochodem skręcającym w lewo. Kierujący skodą zjechał na przeciwny pas drogi i zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka samochodem pomocy drogowej przewożącym uszkodzony pojazd. Po zderzeniu skoda zaczepiła również o kolejny samochód stojący na jezdni.

Do szpitala trafiła pasażerka ciężarowego fiata Ducato oraz pasażerka skody, kierowca skody pozostał na miejscu zdarzenia. Jednak po pewnym czasie źle się poczuł i został również zabrany do szpitala. Nikt z poszkodowanych nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Policjanci na miejscu zabezpieczyli ślady i ustalili szczegółowe okoliczności zdarzenia. Przez ponad 4 godziny ruch na drodze był utrudniony. Policjanci i strażacy z pobliskiej OSP kierowali pojazdy na zorganizowany objazd.

68-93705
(fot. policja)

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.