Pokłócili się w trakcie picia alkoholu. Uderzył koleżankę młotkiem w głowę

61-latek uderzył koleżankę młotkiem w głowę
61-latek uderzył koleżankę młotkiem w głowę | fot. KMP Lublin

To mogło się źle skończyć. Policjanci z Lublina zatrzymali 61-latka, po tym jak w trakcie libacji alkoholowej uderzył swoją znajomą młotkiem w głowę. Kobieta została przetransportowana do szpitala.

Uderzył kobietę młotkiem w głowę

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem w centrum Lublina. Z ustaleń policji wynika, że w trakcie libacji alkoholowej doszło do nieporozumienie 61-latka z jego 36-letnią znajomą. W pewnym momencie mężczyzna stał się agresywny i zaczął grozić kobiecie zabójstwem.

Nagle chwycił za młotek i uderzył nim w głowę 36-latkę. 36-latka została przewieziona do szpitala. Na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń. Agresor został zatrzymany. Jak się okazało, był już karany za kradzieże i oszustwa.

Zatrzymany został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Na wniosek śledczych, sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Może grozić mu dożywocie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.