Pokłóciła się z babcią, po chwili skoczyła z balkonu na 8. piętrze. 12-latka w ciężkim stanie

IMG 20190207 173848
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci wyjaśniają okoliczności sobotniego zdarzenia, do którego doszło przy ul. Kurantowej w Lublinie. Z 8. piętra wyskoczyła 12-latka. Nastolatka w ciężkim stanie została przetransportowana do szpitala.

Skoczyła z bloku na Czechowie

Do zdarzenia doszło w sobotę (11.12) około godz. 17 przy ul. Kurantowej w Lublinie. Służby ratunkowe zostały powiadomione o tym, że z jednego z wieżowców wypadła młoda dziewczyna. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego i policja.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że w mieszkaniu zlokalizowanym na 8. piętrze doszło do kłótni pomiędzy 12-latką, a jej babcią. Kobieta po powrocie 12-latki poczuła od niej woń alkoholu, który był powodem kłótni wnuczki z babcią. Nastolatka zamknęła się w swoim pokoju. Po chwili wyszła na balkon, z którego wyskoczyła.

Nieprzytomną nastolatkę leżącą na trawniku przed blokiem znaleźli świadkowie, którzy wezwali na miejsce służby ratunkowe. 12-latka w ciężkim stanie została przetransportowana do szpitala, gdzie lekarze walczyli o jej życie. Od dziewczynki została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie.

Policja wstępnie wykluczyła udział osób trzecich. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.