Pokłócił się z dziewczyną, więc postanowił odreagować. Spłonęło 140 bel słomy

Podpalił stertę słomy, bo pokłócił się z dziewczyną | fot. KMP Biała Podlaska

Do pięciu lat pozbawienia wolności grozi 19-letniemu mieszkańcowi gminy Biała Podlaska, który po kłótni z dziewczyną postanowił odreagować i podpalił stertę z 140 bel słomy.

Do pożaru doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w rejonie ul. Warszawskiej i drogi krajowej nr 2 w Białej Podlaskiej. Spaleniu uległo 140 bel słomy złożonych w stertę. Straty zostały oszacowane na kwotę około 6 tys. złotych.

Ze wstępnych informacji przekazanych przez straż pożarną wynikało, że do zdarzenia doszło w wyniku podpalenia. Sprawa zajęli się policjanci, którzy szybko ustalili personalia mężczyzny podejrzewanego o udział w sprawie. Okazało się, że jest to 19-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska.

Mężczyzna w środę usłyszał zarzut i przyznał się do winy. W rozmowie z policjantami przyznał, że powodem jego działania był zawód miłosny. Nastolatek pokłócił się ze swoją dziewczyną i w ten sposób próbował rozładować swoje emocje. Przyznał, że przed zdarzeniem pił alkohol.

Nastolatek znany jest bialskim policjantom. Odpowiadał już za kradzież. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Przestępstwo zniszczenia mienia zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.