Pokaz nowości produktowych i szkoleniowych Słowianka Lublin 2018

IMG 5665 12 01 18 11 27
Pokaz nowości produktowych i szkoleniowych Słowianka Lublin | fot. organizator

Kolejny pokaz nowości produktowych i szkoleniowych marki Słowianka odbędzie się już 21 stycznia 2018 roku.

Pokaz nowych produktów i trendów w stylizacji paznokci poprowadzony będzie przez mistrzynię w zdobieniu paznokci Natalię Larinę oraz przez instruktorkę Magdalenę Kisiel.

Uczestnicy pokazu mogą liczyć na 10% rabat na zakup produktów z oferty Słowianka, a także na liczne konkursy, w których nagrody ufundują partnerzy wydarzenia. Każdy uczestnik pokazu otrzyma Mega GiftPack i certyfikat uczestnictwa, a także skorzysta z serwisu kawowego.

Pokaz będzie obejmował prezentację nowej metody akrylżel, czyli techniki, która pozwala na przedłużanie płytki paznokcia oraz jej utwardzanie. Ponadto zaprezentowane będą nowości w zdobieniach salonowych – Efekt Haftu i Pastel Heaven, a prowadzące omówią zagadnienia związane z pracą nowymi pędzlami Słowianka. Całość uświetniona zostanie losowaniem nagród. Organizatorzy zapraszają na przybycie już od godziny 9:15.

Zapisy na pokaz przyjmowane są w siedzibie Słowianka Nail Trends przy ulicy Piłsudskiego 6 w Lublinie, poprzez wpłaty wpisowego na konto lub telefonicznie pod numerami:

Ewelina – 792 084 938
Paulina – 576 892 874
Łukasz – 739 055 566
Natalia – 691 476 551

Przyjdź na pokaz, poznaj nowe metody pracy i produkty, dzięki którym wyczarujesz modny manicure na nadchodzący sezon. Ilość miejsc na pokazie jest ograniczona, więc decyduje kolejność zgłoszeń.

Wydarzenie odbędzie się w hotelu Victoria w Lublinie przy ul. Narutowicza 58. Start o godzinie 10:00 i potrwa 5 godzin.

Zobacz szczegóły wydarzenia: https://facebook.com/events/310552949431376

Partnerami wydarzenia są:

Karaja Polska
Giorre Polska
Aspen Medical Lublin
NutriBalance- Poradnia dietetyczna
JMagia Instytut Zdrowia i Urody
Bukaa Tattoo Studio Tatuażu Lublin
FIGHT GYM
Słowianka Nail Trends Lubelskie
FIU FIU Butik
Bukka
Wonder Lashes
Beauty of Essence -makijaż permanentny, stylizacja rzęs i paznokci
Szczupak Lublin (restauracja)

Partner publikacji Słowianka Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.