Pogrzeb Piotra Dobrowolskiego. Kolumna motocyklistów przejedzie ulicami Lublina

piotr dobrowolski indian

W piątek o godz. 13 na cmentarzu przy ul. Lipowej odbędzie się pogrzeb Piotra Dobrowolskiego. W jego ostatniej drodze towarzyszyć będą mu przyjaciele – motocykliści – którzy wezmą udział w przejeździe pożegnalnym.

 

Do tragicznego zdarzenia doszło w dniu 8 września. W wypadku zginął Piotr Dobrowolski – założyciel pierwszego w Polsce klubu motocyklowego Indian, wielki fan motocykli i koszykówki. Był m.in. zawodnikiem „Lubelskiego Nurtu Basketu Akademickiego.”

 

Jego śmierć bardzo dotknęła najbliższych. Przyjaciela wzruszającym wpisem na Facebooku pożegnał m.in. Filip Chajzer.

 

– Taki człowiek na drodze życia może zdarzyć się raz. Tak pozytywny, uśmiechnięty, ciepły, mądry, szczery i oddany. Wszyscy, którzy znali Piotra, wiedzą, jak genialnym był człowiekiem, mężem i ojcem – napisał.

Pogrzeb Piotra Dobrowolskiego będzie połączony z przejazdem kolumny motocyklowej (organizatorzy spodziewają się nawet 200 motocykli z wielu miast Polski) i zamknięciem ulic prowadzących do cmentarza na ul. Lipowej. Przejazd rozpocznie się około godziny 12 w piątek z ul. Raszyńskiej (róg Stelmasiaka).

Trasa przejazdu

(fot. Jakub Markiewicz / Motogaraż)

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.