Pogoda w Lublinie na Wielkanoc. Będzie ciepło i słonecznie

anemone 293152 1280 e1458919226713

Świąteczny weekend znacznie się ociepli. Termometry pokażą 15 stopni powyżej zera. Będzie słonecznie i przyjemnie.

Najcieplejszym dniem będzie poniedziałek. Termometry mogą wskazać od 10 do 15 stopni. Wiatr będzie umiarkowany. W weekend temperatura będzie stopniowo rosła.

Wielki Piątek i Wielka Sobota

Wiosna na dobre wraca do Polski. Poczujemy wiosenną aurę, lecz i deszczu nie zabraknie. W piątek temperatury wyniosą 9 stopni. W sobotę możliwe opady deszczu, a temperatura sięgnie maksymalnie do 8 stopni.

Wielkanoc

Ten dzień rozpocznie się bardzo dużą ilością słońca, a na niebie nie będzie praktycznie ani jednej chmurki. Temperatury powędrują bardzo szybko do góry i w południe wskażą do 12 kresek na plusie.

Wiatr będzie wiał słabo, chwilami umiarkowanie z przyjemnych południowych kierunków.

Lany Poniedziałek

smingus forum

To będzie pierwszy prawdziwy lany poniedziałek od kilku lat, ponieważ jak dobrze pamiętamy, pogoda sprawiała figla i nie pozwalała na prawdziwe szaleństwo z wodą na powietrzu. W tym roku będzie tak, jak być powinno! Temperatury na poziomie 13-16 stopni i bardzo dużo błękitnego nieba, które od czasu do czasu będą przesłaniać niegroźne chmurki kłębiaste.

12910658_1291525517529183_1039762865_n

Opracowanie ilustracji: Renata Pisze

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Konfabulacja. W Lublinie i w całym województwie lubelskim ma padać w sobotę i niedzielę. Z super źródła prognozy bierzecie.