Pogoda na weekend dla Lublina. Piątek – niedziela (18.09 – 20.09) w Lublinie. Sprawdź prognozę pogody na weekend

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Pogoda na weekend dla Lublina. Prognozy pogody na weekend przewidują temperatury od 7°C do 20°C. Sprawdź, jaka będzie pogoda w piątek 18.09.2020. Na pewno zainteresuje cię również pogoda dla Lublina na sobotę 19.09.2020 oraz prognozy pogody na niedzielę 20.09.2020. Znajomość długoterminowej pogody na weekend dla Lublina (piątek 18.09.2020 – niedziela 20.09.2020) pozwoli ci najlepiej zaplanować wolne dni.

Pogoda na weekend w Lublinie: piątek, 18.09.2020

W piątek Polska jest w zasięgu wyżu z centrum nad Danią i Morzem Północnym, a z północy napływa chłodne powietrze polarne morskie. Zachmurzenie małe i umiarkowane. Ciśnienie bez zmian.

Spodziewana temperatura w piątek w Lublinie to 16°C. W nocy temperatura może spaść do 7°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Zgodnie z prognozami pogody, w piątek nie będzie padać.

Pogoda na weekend w Lublinie: sobota, 19.09.2020

W sobotę Polska będzie w zasięgu rozległego wyżu z centrami nad Atlantykiem, Wyspami Brytyjskimi i Ukrainą. Napłynie cieplejsze powietrze polarne morskie. Zachmurzenie małe i umiarkowane. Ciśnienie nieznacznie spadnie.

W sobotę odczujemy nieznaczne ocieplenie. W ciągu dnia temperatura w Lublinie może wynieść 19°C. W nocy temperatura może spaść do 7°C. Wiatr słaby, północno-zachodni i zmienny. W sobotę nie będzie padać.

Pogoda na weekend w Lublinie: niedziela, 20.09.2020

W niedzielę Polska będzie w zasięgu rozległego wyżu z centrami nad Atlantykiem, Wyspami Brytyjskimi i Ukrainą. Napłynie ciepłe powietrze polarne morskie. Ciśnienie będzie się wahać.

W niedzielę termometry pokażą 20°C w ciągu dnia. W nocy temperatura może spaść do 7°C. Zachmurzenie małe. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni i wschodni. W niedzielę nie będzie padać.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.