Pogoda na weekend 25-27 listopada. Utrzyma się zimowa aura, deszcz ze śniegiem i śnieg

Zimowa aura
Zimowa aura | fot. Dominik Wąsik

Pierwszy śnieg za nami. W weekend pojawi się odwilż, ale niewielka, w dodatku na krótko. W przyszłym tygodniu wrócą mrozy. Sprawdźcie prognozę pogody w Lublinie na ostatni weekend listopada.

Na wschodzie i w centrum zimowa aura, natomiast na zachodzie jesień – tymi słowami można opisać pogodę w najbliższych dniach. Padać będzie głównie w piątek i sobotę, na zachodzie deszcz, na pozostałym obszarze deszcz ze śniegiem i śnieg. Nocami mgły, szczególnie gęste na zachodzie i północy.

Pogoda w Lublinie – piątek 25 listopada 2022

Zachmurzenie duże, lokalnie większe przejaśnienia. Słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna do -1°C. Wiatr słaby, zmienny. Ciśnienie 1020 hPa.

Sytuacja baryczna dla Polski: Polska jest w obszarze nieco podwyższonego ciśnienia. Nadal napływa zimne i wilgotne powietrze polarne morskie.

Pogoda w Lublinie – sobota 26 listopada 2022

Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami słabe opady deszczu ze śniegiem lub deszczu. Temperatura w ciągu dnia będzie oscylować wokół zera. Wiatr będzie słaby, północno-zachodni. Ciśnienie 1026 hPa.

Sytuacja baryczna dla Polski: Polska pozostanie w obszarze podwyższonego ciśnienia. Na wschodzie kraju zalegać będzie zimne, na zachodzie nieco cieplejsze powietrze polarne morskie.

Pogoda w Lublinie – niedziela 27 listopada 2022

Zachmurzenie duże. Miejscami możliwe słabe opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna do 2°C. Wiatr będzie słaby, zachodni.

Sytuacja baryczna dla Polski: Polska nadal będzie w obszarze podwyższonego ciśnienia. Nad wschodnią połową kraju zalegać będzie chłodna masa powietrza, zachód pozostanie w nieco cieplejszym powietrzu polarnym morskim.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.