Pogoda na tydzień w Lublinie. Sprawdź prognozę na najbliższe 7 dni. Jakie temperatury?

pogoda słońce
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Pogoda w Lublinie na tydzień to coś, czego szukasz? Świetnie trafiłeś. Prezentujemy aktualną tygodniową prognozę pogody. Przedstawiamy prognozę pogody na kolejnych 7 dni. Jaka będzie pogoda w najbliższym tygodniu w Lublinie?

Do Polski napłynęło ciepłe powietrze znad północnej Afryki, dzięki któremu początek tygodnia będzie słoneczny, bezopadowy i wręcz z wakacyjną temperaturą powietrza. Po ekstremalnie chłodnym kwietniu nareszcie będziemy obserwowali piękniejsze i cieplejsze oblicze wiosny. Co prawda od środy powrócą burze, a od czwartku nieznacznie się ochłodzi, ale tegoroczni „zimni ogrodnicy” nie będą martwić działkowiczów i rolników. Noce będą ciepłe.

Pogoda na tydzień w Lublinie

W poniedziałek i wtorek w Lublinie będzie słonecznie. W najcieplejszym momencie dnia od 20 do 22 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, chwilami dość silny i porywisty, w porywach do 50 km/h. Wiał będzie na ogół z południa lub południowego wschodu.

W środę w Lublinie nieco więcej chmur, ale nadal będzie ciepło. Temperatura maksymalna do 21 st. C. Nadal wiał będzie umiarkowany i dość silny, okresami porywisty, południowo-wschodni wiatr. W porywach osiągał będzie do 50 km/h.

Od czwartku już nieco chłodniej i więcej chmur oraz opadów, głównie o charakterze przelotnym. W czwartek na termometrach zobaczymy maksymalnie 17 st. C. Nadal wiał będzie wiatr, w porywach do 50 km/h.

W piątek, sobotę i niedzielę wystąpią opady deszczu, miejscami również też burze. Do soboty nocami temperatura minimalna powietrza w okolicy 9 st. C. Od piątku do niedzieli temperatura maksymalna w dzień od 15 do 19 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, początkowo wschodni i południowo-wschodni, od piątku z kierunków zachodnich.

Źródło: Na podstawie prognozy IMGW

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.