Pogoda na piątek, 3 lipca. Gwałtowne burze i ulewy od rana

IMG 20200702 043809
Poranna burza nad Dęblinem | fot. czytelnik Wiktor

Synoptycy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzegają przed burzami z gradem, które są prognozowane w piątek w województwie lubelskim.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed burzami z gradem. W piątek 3 lipca w województwie lubelskim od rana prognozuje się wystąpienie opadów deszczu miejscami do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywami wiatru do 80 km/h.

„Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 20 mm do 30 mm, lokalnie około 40 mm, oraz porywami wiatru do 80 km/h. Miejscami opady gradu” – prognozuje Michał Folwarski z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.