Pogoda na dziś – środa 25.05. Po południu i wieczorem możliwe burze

burza lublin wyładowanie
Burze nad Lublinem | fot. czytelniczka Dominika

Pogoda na dziś, 25 maja 2022 r. W środę w większości kraju należy spodziewać się opadów deszczu. W wielu miejscach zagrzmi. Podczas burz będzie wiać, niewykluczony jest również grad.

Deszcz, burze, porywisty wiatr

Dziś burze tworzyć się będą miejscami niemal w całym kraju. Na wschodzie Polski burze związane będą z obecnością strefy frontu atmosferycznego i będą wbudowane w rozległą strefę opadów deszczu. Na północnym wschodzie i w centrum kraju burze będą miejscami podnosić sumę opadów deszczu i wraz z opadami ciągłymi może ona miejscami osiągać do 35 mm. W tym rejonie istnieje mniejsza szansa na występowanie silnych porywów wiatru w czasie burz i te nie powinny przekraczać 65 km/h.

Prognozowane opady deszczu i burze w środę 25.05, godz. 16:00
Prognozowane opady deszczu i burze w środę 25.05, godz. 16:00 | ICM Meteo

Gdzie jest burza? Sprawdź aktualną mapę pogody

Gdzie pada?

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.