Pogarszają się warunki na ulicach Lublina. Zderzenie dwóch aut przed przejściem dla pieszych

Zderzenie BMW i Chryslera przed przejściem dla pieszych na al. Andersa
Zderzenie BMW i Chryslera przed przejściem dla pieszych na al. Andersa | fot. Janusz Żychowicz

Opady mokrego śniegu sprawiają, że z godziny na godzinę pogarszają się warunki na drogach. Na ulicach Lublina pracują już pługosolarki, lecz warto zachować ostrożność, bo na wielu ulicach jest ślisko.

Kolizja przed przejściem dla pieszych

Z godziny na godzinę pogarsza się sytuacja na drogach w Lublinie. Padający intensywny śnieg i pojawiające się momentami zamiecie śnieżne, sprawiają, że robi się bardzo ślisko na wielu ulicach i chodnikach. Na ulice wyjechały też pługosolarki.

Na al. Andersa przed przejściem dla pieszych, jadąc od ul. Mełgiewskiej, doszło do zderzenia dwóch samochodów: Chrysler i BMW. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący autem marki Chrysler nie wyhamował i uderzył w tym BMW. Na miejscu jest już policja.

Opady śniegu i deszczu ze śniegiem prognozowane są do godzin wieczornych.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.