Podsumowanie pierwszego szkolenia Pollub Unihokej

Szkolenie z Unihokeja
Pollub Unihokej. Zajęcia z Unihokeja | fot. Organizator

W czwartkowy, deszczowy dzień, hala sportowa Politechniki Lubelskiej była miejscem intensywnego szkolenia unihokeja, prowadzonego przez ekstraligowych zawodników.

Intensywne szkolenie i rywalizacja

Przez niemal sześć godzin uczniowie z różnych szkół uczestniczyli w zajęciach, które obejmowały zarówno naukę, jak i zabawę oraz rywalizację. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie z:

  • Szkoły Podstawowej nr 15 w Lublinie im. Jana Pawła II
  • LCKZiU Lublin
  • V Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie
  • I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Lublinie
  • VIII Liceum Ogólnokształcącego im. Zofii Nałkowskiej w Lublinie
  • Zespołu Szkół nr 2 w Lubartowie
Uczestnicy Pollubunihokej
Szkolenie Pollub Unihokej | fot. AZS Politechnika Lubelska

Mini turniej unihokeja

W ramach szkolenia odbył się mini turniej unihokeja dla szkół ponadpodstawowych. Zwyciężyła drużyna z LCKZiU Lublin, pokonując po rzutach karnych ekipę z V LO Lublin. Gratulacje dla wszystkich uczestników za sportową walkę i zaangażowanie!

Pollub unihokej AZS Politechnika Lubelska
Szkolenie Pollub Unihokej | fot. AZS Politechnika Lubelska

Bezpłatne warsztaty szkoleniowe z unihokeja były możliwe dzięki współpracy ze Szkolnym Związkiem Sportowym Miasta Lublin. Organizatorzy wyrażają nadzieję, że to pierwsze, ale nie ostatnie takie wydarzenie, które pozwoli na rozwijanie umiejętności i pasji sportowych wśród młodzieży.

Jakie są Wasze wrażenia z pierwszego szkolenia Pollub Unihokej? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach i udostępnijcie artykuł, aby zachęcić innych do uczestnictwa w przyszłych wydarzeniach!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.