Podrzucił śmieci do zagajnika. Z odpadami zostawił dokumenty z danymi

Podrzucone worki z odpadami przy ul. Skrzynickiej
Podrzucone worki z odpadami przy ul. Skrzynickiej | fot. Straż Miejska

Mocno zdziwił się mieszkaniec Lublina, do którego zapukał strażnik miejski. Funkcjonariusz podczas patrolu zauważył podrzucone w zagajniku odpady. Mężczyzna, podrzucając tu śmieci, zostawił zaproszenie dla straży miejskiej – dane osobowe na dokumentach.

Podrzucił odpady do zagajnika

Funkcjonariusz oddziału eko-patrolu straży miejskiej podczas wykonywania swoich obowiązków służbowych stwierdził przy ul. Skrzynickiej w Lublinie osiemnaście wyrzuconych worków z odpadami (m.in. papier, pampersy, resztki jedzenia, tworzywa sztuczne), wśród których znalazły się również dane osobowe.

Strażnik dotarł do właściciela podrzuconych worków z odpadami. Na sprawcę wykroczenia nałożony został mandat karny. Sprawca podrzucenia odpadów został zobowiązany również do natychmiastowego usunięcia zaniedbań i uprzątnięcia terenu.

Po kilku dniach odbyła się rekontrola, która potwierdziła uprzątnięcie zanieczyszczonego terenu.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.