Podjechali lawetą na parking i ukradli BMW. Widziałeś gdzieś ten samochód?

ukradli bmw lublin
Skradzione BMW z parkingu przy ul. Niepodległości 6 w Lublinie | fot. nadesłane

Policjanci poszukują sprawcy kradzieży BMW E34, do której doszło w poniedziałek na ul. Niepodległości w Lublinie. Nieznani sprawy podjechali lawetą i ukradli zaparkowane auto.

Do kradzieży doszło w poniedziałek, 11 marca około godz. 15 na ul. Niepodległości w Lublinie. Nieznani sprawcy podjechali białą (nieoklejoną) lawetą pod adres ul. Niepodległości 6 i ukradli zaparkowane tam BMW E34 o numerach rejestracyjnych LUB 49129 w kolorze szarym.

Nieznani sprawcy szybko załadowali auto na lawetę i oddalili się w nieznanym kierunku. Gdy właściciel zorientował się, że jego auto zostało skradzione od razu zgłosił ten fakt na II komisariat policji w Lublinie.

Osoby, które mogą wiedzieć, gdzie aktualnie auto się znajduje proszone są o przekazanie informacji pod nr tel. (81) 535 45 72, 112 lub osobiście na najbliższej jednostce policji.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.