Podejmij wyzwanie smaku Pepsi w Lublinie!

Już wkrótce kultowa akcja Wyzwanie Smaku Pepsi odwiedzi Lublin! Na Błoniach pod Zamkiem, w ramach „ślepych testów”, wszyscy chętni będą mogli spróbować napojów typu cola i wybrać ten, który smakuje im bardziej.

Podczas zabawy oba napoje są schładzane do takiej samej temperatury i przelewane ze świeżo otwartych puszek. Uczestnik testu nie wie, który napój jest w danym kubeczku, więc podejmując decyzję kieruje się tylko preferencjami smakowymi.
Wyzwanie Smaku Pepsi będzie można podejmować od 10 do 12 lipca br. w godzinach 10:00-18:00.

To już trzecia edycja kultowej akcji Wyzwanie Smaku Pepsi. W 2014 r. wzięło w niej udział ponad 100 000 osób w całej Polsce, a 60% z nich wybrało smak Pepsi!

Lato 2015 w całej Polsce upłynie pod znakiem Wyzwania Smaku Pepsi. Będziemy Wam towarzyszyć w
40 lokalizacjach nad morzem, w górach, nad jeziorem i podczas letnich festiwali. Gwarantujemy świetną zabawę i niezwykłe atrakcje! Już teraz zapraszam wszystkich do wspólnej zabawy na evencie Wyzwania Smaku Pepsi na Błoniach pod Zamkiem w Lublinie!

– powiedział Michał Szewczyk, Brand Manager Pepsi Poland.

Jeśli chcecie być na bieżąco z kolejnymi eventami Wyzwania Smaku Pepsi i sprawdzić, czy ekipa Pepsi pojawi się tego lata w Waszej okolicy, śledźcie stronę www.pepsi.pl oraz profil Pepsi na Facebooku.

Wyzwanie Smaku Pepsi

 Fot. Materiał organizatora.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.