Podczas wyprzedzania stracił panowanie. Skończył w rowie na dachu

68 139185
Dachowanie w rowie | fot. KPP Tomaszów Lubelski

Niezapanowanie nad autem było powodem dachowania w rowie mercedesa. Jego kierowca z ogólnymi potłuczeniami trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek. Tuż przed południem dyżurny policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym w miejscowości Łubcze (gm. Jarczów). Doszło tam do dachowania w przydrożnym rowie osobowego mercedesa.

Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierujący mercedesem na prostym odcinku drogi podczas wykonywania manewru wyprzedzania innego pojazdu stracił panowanie nad kierownicą w wyniku czego wjechał do przydrożnego rowu.

W konsekwencji pojazd zatrzymał się na dachu. Samochodem podróżował 67-letni mieszkaniec gm. Ulhówek. Mężczyznę przewieziono do szpitala, gdzie po przebadaniu zwolniono. Na szczęście doznał tylko ogólnych potłuczeń.

Kierowca był trzeźwy. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

68 139184
Dachowanie w miejscowości Łubcze | fot. KPP Tomaszów Lubelski

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.