Podczas kłótni rzucił się na żonę z nożem. Mężczyzna miał 2,5 promila alkoholu

W trakcie kłótni ugodził swoją żonę nożem. Kobieta została przewieziona do szpitala. W chwili zatrzymania 53-letni mężczyzna miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Wczoraj przed godzina 12.00 dyżurny łukowskiej komendy został powiadomiony o ugodzeniu nożem kobiety na jednej z posesji w Łukowie. Policjanci którzy udali się we wskazane miejsce ustalili, że 33-letnia łukowianka została odwieziona do szpitala.

Ze wstępnych czynności policjantów wynika, że pomiędzy małżonkami w domu doszło do kłótni. W pewnej chwili kobieta uciekła z mieszkania na sąsiednią posesję, gdzie dobiegł do niej mąż. Tam mężczyzna zadał swej żonie cios nożem. Do 53-latka podbiegł świadek zdarzenia, wyrwał mu nóż z ręki. Wtedy sprawca uciekł na swoją posesję.

Świadkowie zdarzenia zaopiekowali się pokrzywdzoną kobietą, natychmiast wezwali karetkę pogotowia. Policjanci którzy zostali powiadomieni o zajściu zatrzymali sprawcę w jego domu. Mężczyzna nie był w stanie logicznie wytłumaczyć swego postępowania.

Rozmawiający z mężczyzną policjanci zauważyli, że jest on pod działaniem alkoholu. Okazało się, że w organizmie 53-latka było 2,5 promila alkoholu. W trakcie czynności policjanci na miejscu zdarzenia zabezpieczyli nóż, którym mężczyzna zaatakował swoją żonę.

53-letni łukowianin został zatrzymany w policyjnym areszcie. Gdy wytrzeźwieje usłyszy zarzut usiłowania zabójstwa. Grozi mu kara do 25 lat pozbawienia wolności a nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.

(fot. policja)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.