Pociągiem z Lublina nad jezioro. Później ok. 7 km spacerkiem przez las nad wodę

Zdjęcie | fot. lubelszczyzna.wyjade.pl

Pod koniec czerwca kolej uruchomi niedzielne połączenie z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Podróżni będą mogli dotrzeć nad Jezioro Białe.

Przewoźnik kolejowy Polregio (dawniej Przewozy Regionalne) poinformował o planowanym uruchomieniu pociągu z Lublina do Włodawy. Pierwszy pociąg z Lublina ma wyjechać w niedzielę 24 czerwca o godz. 6.20, a od 15 lipca o 6.23. Trasa pociągu będzie przebiegała przez m.in. Świdnik, Trawniki, Chełm czy Okuninkę.

Podróżni, którzy będą chcieli wyruszyć pociągiem na Jezioro Białe będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Dlaczego? Ponieważ podróż pociągiem ma potrwać ok. 2,5 godziny, a po wyjściu z szynobusu trzeba będzie przespacerować się ok. 7 km nad jezioro przez las, ponieważ przystanek znajduje się w środku lasu.

Do Lublina znad jeziora będzie można dotrzeć wieczorem. Wyjazd z Okuninki zaplanowano na godz. 18.27. Bilet normalny będzie kosztować 22 zł, od tego można odliczyć zniżkę m.in. bilet ulgowy czy studencki.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.