Pociągiem z Lublina nad jezioro. Później ok. 7 km spacerkiem przez las nad wodę

Zdjęcie | fot. lubelszczyzna.wyjade.pl

Pod koniec czerwca kolej uruchomi niedzielne połączenie z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Podróżni będą mogli dotrzeć nad Jezioro Białe.

Przewoźnik kolejowy Polregio (dawniej Przewozy Regionalne) poinformował o planowanym uruchomieniu pociągu z Lublina do Włodawy. Pierwszy pociąg z Lublina ma wyjechać w niedzielę 24 czerwca o godz. 6.20, a od 15 lipca o 6.23. Trasa pociągu będzie przebiegała przez m.in. Świdnik, Trawniki, Chełm czy Okuninkę.

Podróżni, którzy będą chcieli wyruszyć pociągiem na Jezioro Białe będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Dlaczego? Ponieważ podróż pociągiem ma potrwać ok. 2,5 godziny, a po wyjściu z szynobusu trzeba będzie przespacerować się ok. 7 km nad jezioro przez las, ponieważ przystanek znajduje się w środku lasu.

Do Lublina znad jeziora będzie można dotrzeć wieczorem. Wyjazd z Okuninki zaplanowano na godz. 18.27. Bilet normalny będzie kosztować 22 zł, od tego można odliczyć zniżkę m.in. bilet ulgowy czy studencki.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.