Pociąg towarowy potrącił stojącego na przejeździe 22-latka. Trafił do szpitala

51917031 825174284488423 4713316751515844608 n
Potrącenie mężczyzny przez pociąg w miejscowości Zimna Woda | fot. OSP Krzywda

Policjanci w Łukowa wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w niedzielne popołudnie w miejscowości Zimna Woda. Pociąg towarowy potrącił tam 22-latka. Z obrażeniami trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godz. 16 w miejscowości Zimna Woda z gminie Krzywda (powiat łukowski). Służby ratunkowe zostały wezwane przez maszynistę pociągu towarowego, który potrącił stojącego na przejeździe człowieka.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja i straż ochrony kolei. Mężczyzna z licznymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala z Łukowa, a stamtąd trafił do placówki specjalistycznej.

Policjanci ustalili tożsamość młodego mężczyzny. To 22-letni mieszkaniec gminy Krzywda. Teraz policjanci ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia. Od mężczyzny zostanie pobrana krew celem sprawdzenia czy w trakcie zdarzenia nie był pod wpływem środków odurzających, bądź alkoholu.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.