Pobił swoją babcię do nieprzytomności. Kobieta zmarła w szpitalu

26-latek pobił swoją babcię
26-latek pobił swoją babcię | fot. KPP Biłgoraj

Kara dożywotniego więzienia grozi 26-letniemu mężczyźnie, który pobił swoją babcię do nieprzytomności. Życia kobiety nie dało się uratować. 90-latka zmarła w szpitalu.

Pobił swoją babcię

Sytuacja miała miejsce w czwartek, 6 maja na terenie gminy Obsza w powiecie biłgorajskim. Do szpitala została przetransportowana nieprzytomna kobieta z obrażeniami wskazującymi na pobicie. Wskutek odniesionych obrażeń zmarła.

Ciało decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Na miejscu zdarzenia czynności procesowe wykonywali biłgorajscy policjanci. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że to 26-letni mężczyzna zaatakował swoją  babcię.

Funkcjonariusze zatrzymali 26-letniego wnuka kobiety. Mężczyzna był nietrzeźwy, miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnej celi. W piątek usłyszał zarzuty spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego skutkiem była śmierć kobiety.

Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Za przestępstwo, którego się dopuścił grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Żebyś ku-wo z-echł za to, kobieta 90 lat przeżyła. Wojnę i ciężkie czasy ,a skończyła zabita przez wnuka. Sku-wielu za-ebał bym cię ,i z radością poszedł siedzieć za ten twój z-ebany łeb,żeby tylko ona mogła żyć.