Po upalnej sobocie czekają nas burze. Synoptycy wydali ostrzeżenie dla woj. lubelskiego

Burza nad Lublinem
Burza nad Lublinem | fot. czytelniczka Edyta

Przed burzami, które mogą przejść wieczorem i w nocy nad woj. lubelskim, ostrzega mieszkańców regionu Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla całego województwa lubelskiego ostrzeżenie meteorologiczne pierwszego (żółtego) stopnia przed burzami z gradem. Ostrzeżenie jest ważne od soboty 22 sierpnia od godz. 19.00 do niedzieli 23 sierpnia do godz. 3.00.

„Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm, oraz porywami wiatru do 80 km/h. Miejscami grad” – prognozuje Michał Pilecki z IMGW. Czytaj dalej…

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.