Po pożarze hostelu pracowniczego w Lublinie: nie żyje jedna osoba

straż pożarna wóz strażacki
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policja i prokuratura zajmują się sprawą pożaru hostelu pracowniczego przy ul. Hutniczej w Lublinie, w którym zginęła jedna osoba. Pożar został ugaszony jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej.

Pożar hostelu pracowniczego przy ul. Hutniczej

Do tragicznego pożaru doszło w czwartek (8.09) około godz. 5.30 w budynku przy ul. Hutniczej w Lublinie. Strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze, który wybuchł jednym z pokoi hostelu pracowniczego. Ogień został ugaszony przez innych użytkowników obiektu przed przybyciem na miejsce zdarzenia zastępów straży pożarnej.

Z budynku samodzielnie ewakuowało się 10 osób. Podczas przeszukania pomieszczeń strażacy natrafili na ciało mężczyzny. Przypuszczalną przyczyną powstania zdarzenia było zaprószenie ognia. W akcji brały udział 4 zastępy PSP, 13 strażaków. Na miejscu policjanci wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.