Po kilku latach nieobecności kultowy klub wraca na rozrywkową mapę Lublina. Teraz w nowej lokalizacji

Klub30 Lublin przy ul. Peowiaków 6
Klub30 Lublin przy ul. Peowiaków 6 | fot. Dominik Wąsik

Po kilkuletniej przerwie na rozrywkową mapę Lublina wraca Klub30. Niegdyś funkcjonował w budynku przy ul. Jasnej, lecz z powodu realizowanej tam inwestycji mieszkaniowej, musiał zmienić swoją lokalizację. Sprawdź szczegóły.

Wielki powrót – Klub30 Lublin

Klub30 niegdyś działała przy ul. Jasnej. Ze względu na rozpoczynającą się inwestycję mieszkaniową w 2020 roku musiał się zamknąć. Budynek, w którym się mieścił, został zrównany z ziemią, a w jego miejscu obecnie budowany jest apartamentowiec Rezydencja Ogród Saski z ponad 320 mieszkaniami.

Już wówczas właściciele lokalu zapowiadali, że klub wróci wkrótce w nowej lokalizacji. Minęły trzy lata i wszystko wskazuje na to, że reaktywacja to już tylko kwestia czasu.

Klub30 wraca na rozrywkową mapę Lublina w zupełnie nowej lokalizacji, bliżej centrum. Nowy Klub30 powstaje w kamienicy przy ulicy Peowiaków 6, gdzie wcześniej funkcjonowały m.in. House Of Sound, Banana Dance Club czy Bal Cubano. W tej samej lokalizacji mieści się Shotbar U-Boot.

Otwarcie zaplanowano na sobotę, 14 października.

Klub30 Lublin przy ul. Peowiaków 6
Klub30 Lublin przy ul. Peowiaków 6 | fot. Dominik Wąsik

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Wkoncu otwarcie , bo w Helium to już się zaczyna popylina wraz z Cieciem 😁na bramce stojącym.