Po dwóch latach przerwy wracają loty z Lublina do Anglii – Doncaster Sheffield

wizz air
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Kolejne połączenie wraca do siatki lotów Portu Lotniczego Lublin. Od października po dwuletniej przerwie wraca lotnicze połączenie do Anglii – Doncaster Sheffield.

„Linie lotnicze Wizz Air wracają do Lublina z połączeniem, które cieszyło się dużą popularnością wśród mieszkańców naszego regionu. Cieszę się, że nasi pasażerowie ponownie będą mogli skorzystać z oferty lotów do Anglii, a siatka lotów z naszego lotniska jest odbudowywana” – mówi, Andrzej Hawryluk, prezes zarządu Portu Lotniczego Lublin.

Rejsy na trasie Lublin – Doncaster Sheffield wykonywane będą trzy razy w tygodniu – we wtorki, czwartki oraz soboty w godzinach porannych. Pierwszy lot odbędzie się 22 października.

Przypomnijmy, że Polskie Linie Lotnicze LOT od września wznowią połączenie krajowe pomiędzy Portem Lotniczym Lublin a Lotniskiem Chopina w Warszawie. Czytaj dalej…

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Super. Bardzo dobra wiadomość. Wreszcie nie będziemy musieli korzystać z innych lotnisk. Mamy swoje regionalne-lubelskie. Oby nam tylko zaraz tego połączenia nie zlikwidowali.