Plenerowe Kino w Bramie. Program seansów na czerwiec [REPERTUAR]

Zdjęcie ilustracyjne

15 czerwca na ulicę Królewską 3 wróci wakacyjne plenerowe Kino w Bramie. Tegoroczny, czwarty sezon wydarzenia rozpocznie się w piątek o godz. 21, komedią Niedorajda.

Kino zlokalizowane jest w centrum Lublina – w podwórzu między kamienicami przy ulicy Królewskiej 3. Funkcjonuje w weekendy (piątek/sobota) od czerwca do sierpnia. Wstęp do niego jest całkowicie bezpłatny.

Filmy wyświetlane są na dużym ekranie projekcyjnym, przy pomocy specjalistycznego sprzętu multimedialnego. Widzowie mają do dyspozycji wygodne leżaki oraz ciekawy repertuar filmowy.

– Już od czterech lat staramy się, aby kino było stałym wydarzeniem w programie kulturalnym Lublina. Naszym celem jest tworzenie miejsca spotkań, w którym cała rodzina w atrakcyjny sposób może wspólnie spędzać wolny czas – wyjaśnia Monika Smolak z Fundacji Ruchu Solidarności Rodzin.

Repertuar do końca czerwca prezentuje się następująco:

+ 15.06 (piątek): Niedorajda (komedia, 1937) 74 min

+ 16.06 (sobota): Maria Skłodowska-Curie (dramat biograficzny, 2017) 100 min

+ 22.06 (piątek): Manewry miłosne (komedia, 1935) 62 min

+ 23.06 (sobota): Gurgacz. Kapelan Niezłomnych (dramat biograficzny, 2018) 76 min

+ 29.06 (piątek): Dodek na froncie (komedia, 1936) 81 min

+ 30.06 (sobota): Zaćma (dramat biograficzny, 2016) 109 min

Kino w Bramie | repertuar na czerwiec


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.