Plaża ze strefą chillout na dachu Tarasów Zamkowych

Plaza na dachu Tarasow Zamkowych foto 1

Piasek oraz strefa chillout z wygodnymi leżakami, nadmorskimi siedziskami, a także piaskownica z placem zabaw – to wszystko na dachu Tarasów Zamkowych.

 

Plaża na dachu, usypana ze specjalnego piasku to wyjątkowe miejsce przeznaczone do letniego relaksu i odpoczynku w przerwie między zakupami. Klienci mogą skorzystać tu ze specjalnie przygotowanych leżaków oraz baru – i do woli napawać się magicznym widokiem na Stare Miasto.

 

Tarasy Zamkowe nie zapomniały o najmłodszych. Na plaży pojawiła się niezwykła atrakcja dla dzieci – ogromna piaskownica z placem zabaw wyposażonym w efektowne zestawy zabawowe.

 

– Wraz z rozpoczęciem szkolnych wakacji na dachu Tarasów Zamkowych, jak co roku, pojawiła się niecodzienna atrakcja dla wszystkich lublinian – letnia plaża usypana ze specjalnego piasku, przypominającego ten nadbałtycki. Chcemy udowodnić, że wakacje w mieście wcale nie muszą być nudne i nieudane – mówi Tomasz Gizicki, dyrektor Tarasów Zamkowych.

 

Plaża na dachu Tarasów Zamkowych funkcjonować będzie do końca wakacji.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.