Planowane na piątek wyłączenia prądu w Lublinie i okolicach – 6.12.2019

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Na piątek spółka PGE Dystrybucja zapowiedziała przerwy w dostępie do energii elektrycznej w kilku miejscach na terenie Lublina i okolic. Sprawdź, gdzie i w jakich godzinach nie będzie prądu.

Rejon energetyczny Lublin Miasto

Gminy: Głusk, Jastków, Konopnica, Lublin, Niemce, Wólka Lubelska.

– 10.00 – 16.00 – Lublin (ul. Dębowa 29, 29 z literami)

Rejon energetyczny Lublin Teren

Gminy: Abramów, Bychawa, Fajsławice, Firlej, Głusk, Jabłonna, Jastków, Jeziorzany, Kamionka, Kock, Konopnica, Krzczonów, Lubartów – miasto i gmina, Ludwin, Łęczna, Mełgiew, Michów, Milejów, Niedźwiada, Niemce, Ostrów Lubelski, Ostrówek, Piaski, Puchaczów, Rybczewice, Serniki, Spiczyn, Strzyżewice, Świdnik, Trawniki, Uścimów, Wólka.

– 8.00 – 15.00 – Wilczopole

– 8.00 – 14.00 – Szczekarków

– 8.00 – 14.00 – Łucka

– 8.00 – 15.00 – Czerwonka Poleśna

Rejon energetyczny Puławy

Gminy: Baranów, Bełżyce, Borzechów, Chodel, Dęblin, Dzierzkowice, Garbów, Janowiec, Jastków, Józefów, Karczmiska, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kraśnik, Kurów, Łaziska, Markuszów, Niedrzwica, Nowodwór, Nałęczów, Opole lubelskie, Poniatowa, Puławy, Ryki, Stężyca, Ułęż, Urzędów, Wąwolnica, Wilkołaz, Wilków, Wojciechów, Zakrzówek, Żyrzyn.

– 8.00 – 15.00 – Drzewce-Kolonia, Drzewce

– 8.00 – 15.00 – Chodel (ul. Partyzantów, ul. Bernarda Maciejowskiego, ul. Piotra Ściegiennego)

– 8.00 – 15.00 – Ludmiłówka

– 8.00 – 15.00 – Terpentyna

– 9.00 – 15.00 – Urzędów (ul. Kajetanówka)

– 12.00 – 15.00 – Sosnowa Wola, Dębina2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Podłączam się do oburzenia przedmówcy… niestety jak znam życie dostawca energii wypełnił bardzo dokładnie minimalny obowiązek przewidziany w ustawie, który nie przystaje ni jak do dzisiejszych realiów i standardów informacyjnych… szkoda, że tak Nas, swoich żywicieli traktują!
    Kłótnia z nimi nie ma sensu…

  2. Dlaczego tak pozno jest podane do wiadomosci? Dlaczego zaklad energetyczny nie dal zadnej informacji mieszkancom przed dzien planowanych wylaczen energii?
    Wiekszosc mieszkancow wiosek ma pompy w CO napedzane prądem. Kiedy pompa nie dziala temperatura rosnie do 120’C na piecu. Moze dojsc do rozczelnienia instalacji i wybuchu. Kto za to odpowie? Wiekszosc ludzi już jest w pracy….