Płacisz raz i oglądasz ile chcesz. Rewolucja w sieci kin Cinema City!

Płacisz raz i oglądasz ile chcesz. Rewolucja w sieci kin Cinema City! - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina
Cinema City | fot. Cinema City

Wszystko za sprawą programu Cinema City Unlimited – nowej usługi, dzięki której w cenie około dwóch standardowych biletów do kina, będzie można oglądać filmy cały miesiąc bez żadnych limitów.

cinema_city_03

Największa sieć kin w Polsce wprowadza atrakcyjną ofertę dla wielbicieli dużego ekranu. W ramach stałego abonamentu będzie można oglądać nawet po kilka filmów dziennie. Przez cały rok.

Cinema City przedstawia ciekawą ofertę dla kinomaniaków. Od grudnia każdy może wyrobić kartę Unlimited uprawniającą do nielimitowanego wstępu na większość seansów w kinach sieci na terenie całego kraju.

Czym jest Cinema City Unlimited?

Cinema City Unlimited to program abonamentowy oferujący możliwość oglądania nielimitowanej liczby filmów w dowolnym kinie Cinema City w Polsce za stałą miesięczną opłatą uiszczaną przez co najmniej 12 miesięcy.

Abonament Unlimited dostępny jest w dwóch wariantach:
42 zł miesięcznie lub 504 zł rocznie – dostęp do wszystkich kin Cinema City w Polsce z wyjątkiem Warszawy
49 zł miesięcznie lub 588 zł rocznie – dostęp do wszystkich kin Cinema City w Polsce

Z kartą Unlimited możemy oglądać filmy 2D bez żadnych dodatkowych opłat, a za seanse w formatach specjalnych: 3D, IMAX, 4DX, VIP zapłacisz dopłatę, która będzie uzależniona od standardowej ceny biletu w wybranym dniu oraz wybranym kinie. Jeżeli wybierzesz abonament bez kin warszawskich, nadal możesz kupować bilety Unlimited w Warszawie z dopłatą 4 zł do każdego biletu.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Powinniście jeszcze grubymi literami napisać, że umowa w każdym przypadku JEST NA ROK.

    NIE DA KUPIĆ SIĘ JEDYNIE NA MIESIĄC

    1. I bardzo dobrze a co w tym dziwnego – chyba logoczne ze to nie jest dla cwaniczkow tylko kinomaniakow

  2. z logicznemu punktu widzenia abonament na rok, powinien być co najmniej o 20 tańszy…