Płacił za zakupy nie swoją kartą płatniczą. Poszukuje go policja

Mężczyzna płacił za zakupy nie swoją kartą
Mężczyzna płacił za zakupy nie swoją kartą | fot. KMP Lublin

Policjanci z Lublina prowadzą czynności w zakresie ustalenia tożsamości mężczyzny, który przywłaszczył znaleziony portfel i dokonywał płatności nie swoją kartą.

Płacił nie swoją kartą płatniczą

Policjanci z 4. Komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o przywłaszczeniu przez nieznanego sprawcę portfela wraz z dokumentami, pieniędzmi oraz kartą płatniczą. Jak wynika ze zgromadzonych w sprawie materiałów, sprawca przy pomocy karty dokonał kilku transakcji zbliżeniowych, robiąc zakupy w sklepach.

Wizerunek mężczyzny nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 4. Komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Zana 45 pod nr telefonu 47 811 48 00. Policjanci zapewniają anonimowość.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.