Piosenka z reklamy TVN 2017 – jesień. 20 lat TVN

spot jesiennej ramowki tvn 2017 437541 GALLERY BIG

Piosenka z reklamy TVN, która promuje jesienną ramówkę stacji, zdobywa coraz większą popularność. Co to za utwór i kto go wykonuje?

 

Stacja TVN w tym roku świętuje 20-lecie istnienia. Z tej okazji gwiazdy stacji w spocie jesiennej ramówki bawią się w najlepsze na urodzinowej imprezie. Dodatkowo w reklamie wykorzystano piosenkę, którą na pewno gdzieś już wcześniej słyszeliście. Zastanawiacie się co to za utwór i kto jest jego autorem?

 

Jesienna ramówka TVN 2017


Źródło: Agencja X-news, x-news.pl

Piosenka z reklamy TVN 2017

Jaka piosenka jest w jesiennym spocie TVN promującym 20 lat stacji. Piosenka z reklamy TVN to utwór Get Free Major Lazer, która ukazała się w 2012 roku. Teledysk i piosenka z reklamy jesiennej ramówki TVN poniżej.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.