Pilnie potrzebna krew dla Dominika Kazana, piłkarza i trenera MKS Unii Hrubieszów

rckik dawca oddający krew
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Jakub Orzechowski

Przyjaciele organizują akcję zbierania krwi dla poszkodowanego w wypadku piłkarza i trenera MKS Unii Hrubieszów. Główna zbiórka odbędzie się w Hrubieszowie, ale chętni mogą oddawać krew dowolnej grupy w każdej stacji krwiodawstwa w Polsce.

Przyjaciele i znajomi poszkodowanego w niedzielę w wypadku Dominika Kazana apelują w mediach społecznościowych o oddawanie krwi na rzecz poszkodowanego piłkarza i trenera klubu piłkarskiego MKS Unii Hrubieszów. Obecnie Dominik przebywa w SPSK nr 4 przy ul. Jaczewskiego w Lublinie. Jest stan jest ciężki.

Główna zbiórka krwi odbędzie się w poniedziałek, 1 września od godz. 9 w Hrubieszowskim Domu Kultury w Hrubieszowie. Ale krew można oddawać na terenie całego kraju. Nie ma też znaczenia grupa oddawanej krwi, ta trafia bowiem do stacji krwiodawstwa i krwiolecznictwa, gdzie jest dystrybuowana do potrzebujących.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.