Pilnie potrzebna krew A Rh + dla rocznej Zosi z Lublina

potrzebna krew

Pilnie potrzebna krew grupy A Rh + dla rocznej Zosi z Lublina leżącej w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu.

 

Zwracamy się z ogromną prośbą o oddanie krwi dla potrzebującej Zofii Mazur, która ma niewydolność serca, a jej stan jest krytyczny. Serduszko nie pracuje prawidłowo, nie rozkurcza się.

 

Malutka Zosia początkowo trafiła do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie, lecz tutaj lekarze nie byli w stanie jej pomóc. W ciężkim stanie przebywa obecnie w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu.

 

Pilnie potrzebna jest krew A Rh +. Nie ma znaczenia kto jaką grupę odda. Krew zostanie wymieniona na odpowiednia dla Zosi. Krew można oddawać w centrach krwiodawstwa (lista), zaznaczając, że jest ona dla Zofii Mazur, Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu.

 

Każda kropla się liczy! Prosimy o udostępnianie informacji wśród znajomych! Dziękujemy!

 

IMG 20170626 204520
bty

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.