Pilne! Zaginęła Maja z Lublina. 17-latka choruje na padaczkę i nie ma przy sobie leków

Zaginęła 17-letnia Maja Wyrzykowska z Lublina
Zaginęła 17-letnia Maja Wyrzykowska z Lublina | nadesłane

Maja w środę poszła spotkać się ze znajomymi w centrum Lublina. Od tamtej pory nie skontaktowała się z bliskimi, ani nie wróciła do miejsca zamieszkania. Nastolatka poważnie choruje i nie ma przy sobie leków.

Zaginęła 17-latka chora na padaczkę

Zaginiona to 17-letnia Maja Wyrzykowska z Lublina. Z przekazanych nam informacji wynika, że nastolatka w środę (3.08) spotkała się ze znajomymi w centrum miasta i do chwili obecnej nie wróciła do domu, ani nie nawiązała z nimi kontaktu.

Rysopis zaginionej: Maja ma 155 cm wzrostu, ciemne włosy do ramion związane w kucyk. W chwili zaginięcia ubrana była w biały podkoszulek, spodnie w kolorach czarnym, białym i jasnozielonym, posiadała też czarną saszetę.

Maja choruje na padaczkę i nie posiada przy sobie leków.

Osoby, które widziały zaginioną lub posiadają jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jej pobytu proszone są o kontakt z VI Komisariatem Policji w Lublinie, tel. 47 811-47-80 lub 112.

Zaginęła 17-letnia Maja Wyrzykowska z Lublina
Zaginęła 17-letnia Maja Wyrzykowska z Lublina | nadesłane

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.