PILNE: Potrzebna krew dla mieszkanki Lublina, która uległa poważnemu wypadkowi

RCKiK 4
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Jakub Orzechowski

Dramatyczny apel o pomoc – rodzina i znajomi Pauliny Wilgockiej z Lublina apelują o krew dla dziewczyny. Paulina uległa poważnemu wypadkowi, jej stan jest poważny.

Paulina Wilgocka w niedzielę (12 stycznia) uległa poważnemu wypadkowi w okolicy miejscowości Kołbiel w województwie mazowieckim. Aktualnie przebywa na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie.

Znajomi i rodzina apelują o oddawanie krwi dla Pauliny. – „Ogromna prośba do tych, którzy mogą oddać krew! Potrzeba krwi o grupie BRh+, inna też mogą być, ale BRh+ jest najbardziej pożądana! Krew dla koleżanki, nazywa się Paulina Wilgocka, która uległa ciężkiemu wypadkowi” – apelują znajomi Pauliny.

Aby oddać krew dla Pauliny należy odwiedzić najbliższy punkt krwiodawstwa (LISTA PUNKTÓW KRWIODAWSTWA) i oddać krew na rzecz „Paulina Wilgocka, MSSW w Warszawie”. W ten sposób każda oddana ilość zostanie zarejestrowana na konto Pauliny.

Prosimy o udostępnianie informacji wśród znajomych! Każda kropla się liczy!

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.